ProfiBus PA LSZH-SHF1

Përshkrim i shkurtër:

Instalime në anije dhe në det të hapur, Mjedis Detar, instalime fikse, Shkalla e lartë e të dhënave, Anije, anije me shpejtësi të lartë dhe të lehta.Komunikimi industrial Profibus PA, ISA/SP-50 Fieldbus* Lloji A, Mjedise të ashpra.Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet.

 


 • Aplikacion:Instalime në anije dhe në det të hapur, Mjedis Detar, instalime fikse, Shkalla e lartë e të dhënave, Anije, anije me shpejtësi të lartë dhe të lehta.Komunikimi industrial Profibus PA, ISA/SP-50 Fieldbus* Lloji A, Mjedise të ashpra.Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet.
 • Xhaketa e jashtme:LSZH
 • Diametri i jashtëm:9,4 ± 0,20 mm
 • Pesha:120 kg/km
 • Standardet:IEC 61158-2, IEC 60092-360 IEC 60332-3, IEC 60754-1/2, IEC 61034-1/2
 • Rrezja e përkuljes: 8D
 • RFQ

  Detajet e produktit

  Vetitë mjedisore dhe performancat e zjarrit

  Karakteristikat elektrike

  Etiketat e produktit

  Dirigjenti: Bakër i konservuar i bllokuar AWG 18/7 (0,8 mm²)
  Madhësia e dirigjentit: 1,05 mm/7 x 0,4 mm
  Izolimi: Polietileni me shkumë
  Izolimi OD: 3,20 ± 0,15 mm
  Kodi i ngjyrës së përcjellësit: Jeshile & E Kuqe
  Mburoja me petë: Fletë alumini/poliesteri
  Gërsheti: Tela bakri të konservuar
  Mbulimi i gërshetit: ≥80%
  Xhaketa e jashtme: LSZH SHF1
  Trashësia e xhaketës: 1,3 mm (Nom)
  Xhaketa e jashtme OD: 9,4 ± 0,20 mm
  Ngjyra e xhaketës së jashtme: E zezë (opsionale)

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Gaz acid halogjen, shkalla e aciditetit të gazeve: IEC 60754-1/2
  Xhaketë, material izolues: IEC 60092-360
  Emetimi i tymit: IEC 61034-1/2
  Fikës zjarri: IEC 60332-3-22
  Rezistenca ndaj UV: UL 1581

   

  Impedanca: 100 Ω
  Rezistenca e përcjellësit: ≤23 Ω/km
  Zbutja: ≤0,3 dB/100 m @ 39 kHz
  Kapaciteti: 48.0 PF/m
  Rezistenca ndaj UV: po
  Vlerësimi i tensionit: 300 V
  Temperatura e funksionimit: -35°C~80°C
  Rezistenca e izolimit: ≥1 GΩ/km

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni