Контактирајте не

Yanger (Шангај) Marine Technology Co., Ltd.

Адреса

Соба 1010, зграда 4, бр. 500 Jianyun Road, Pudong New Area, Шангај 201318

Е-пошта

Телефон

Тел: 0086-21-51636889

Телефон: 0086-18658868965

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја